Promosyon Minder ModelleriDoğum günü hediyesi arkadaşınızın odasına uygun rahat bir minder veya armut koltuk modeli seçmeye ne dersiniz?

Taşıması kolay ve konforlu renkli veya desenli, ambiyansı tamamlayan ve ona sizi hatırlatan.

Kısa süre içerisinde birbirinden farklı onlarca model ile hızla büyüyen minder sektöründe kuşkusuz renk, kumaş ve dolgu içeriği yanında özellikle şirket ve işletmelere alternatif fikir sunan yaratıcı bir ekip olması firmayı cazip hale getiriyor.

Promosyon MinderlerArmut minderi, koltuk, bahçe, sandalye veya yer minderi dilediğiniz seçenekte ürün üzerine logo, firma ismi veya slogan işlenebilir ve uzun süreli olarak tüm organizasyonlarınızda ya da sürekli sabit bir noktada kullanabilirsiniz. Bu ürünler diğer hediye seçeneklerine göre daha fazla kullanılan, akılda kalıcı ve uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olacaktır.

Promosyon Minderlerin ÖzellikleriKurumsal renklerinize uygun tasarlanabilecek ürünlerin istediğiniz mekâna uygun ısıtıcılı, terletmez, parlak, ışıklı gibi ihtiyaca yönelikte üretilebilir. Su geçirmez kumaştan yapılabileceği gibi yıkamaya uygun çıkarılabilir kılıf seçeneği de mevcut. Leke tutmayan kolay temizlenen promosyon minder modellerini de tercih edebilirsiniz. İç malzemesi kırpıntı sünger veya strafor boncuk veya granül olarak hazırlanabilir.

Promosyonun için minderleri şirket araçlarının içinde aksesuara uygun bir boyutta da tasarlatabilirsiniz.

Promosyon Ürünü Olarak MinderPromosyon ürünleri kurumun marka değerini artırmaya katkı sağlayan unsurlardan biridir. Hazırlanan minder üzerine logonuzun işlenebileceği gibi serigraf, dijital ya da transfer baskı çeşitleri ile logolu istenen ebatlarda promosyon minderler hazırlanabilmektedir.

Dış mekân ve iç mekânlarda gönül rahatlığı ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. En ekonomik şekilde tanıtımlara destek veren seçenek için işin uzmanları ile irtibata geçmek gerekir. Yurtiçi ve yurtdışında minder sektörü hızla büyürken tanıtım materyali olarak kullanılması kaçınılmazdır.

Promosyon Yer Minderi Modelleri


Firmaların gelişmelerini sağlayan hedeflediği müşteri kitlesine ulaşmasına da olanak sağlayan yöntemlerin içerisinde reklam yöntemleri büyük bir öneme sahiptir. Firma standartların dışında da tasarlanan ürünleri üretebilen kapasiteye sahip olduğu için her türlü promosyon yer minderleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Alışılmışın dışında bir reklam yöntemine ihtiyacınız varsa müşterilerin üzerinde daha fazla etkiye sahip olmak istiyorsanız promosyon minder modelleri alternatiflerinizin arasına alabilirsiniz.


İstediğiniz boyutlarda da firmanızın logosunu içerecek baskılı yer minderlerini firmaya sipariş vererek firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Genellikle daha ekonomik reklam yöntemlerini tercih eden firmalar insanların dikkatini çok fazla çekmez. Fakat daha kaliteli hem de insanların yaşamlarında da yer verecek promosyon ürünlerini tercih ederek her zaman hatırlanırsınız. Su geçirmez, yıkamaya rağmen rengi solmayan ve deforme olmayan minder modelleri seçebilirsiniz. Kaliteyi her zaman ön planda tutan firma beklentilerinizi karşılayabilecek tasarımlara sahiptir.


Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen firmada ürün seçeneği de bir hayli fazladır. Uzun süreli kullanımdan kaynaklı terleme yapmayan kumaşı sayesinde iç veya dış mekanlarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. firmanızı daha farklı şekilde tanıtmak için mükemmel bir seçenek olan bu yer minderleri farklı ölçülerde ve desenlerde de tasarlanmaktadır. Üretim tesislerinde uzman uzman tasarımcılar eşliğinde tasarlanan bu minderler beklentinizi karşılayabilecek kaliteye sahiptir. Firmaya sipariş vermek ya da fiyat bilgisi almak için arayabilir ya da mail atabilirsiniz. İrtibat bilgileri ise; 0850 346 54 74 veya info@dekoro.com.tr şeklindedir.