En İlginç Baskılı Minder Modelleri
En İlginç Baskılı Minder Modelleri

Baskılı minder denilince akla ilk gelen tedarikçi firma olmamızın nedeni 2012 yılında İstanbul ilinde açmış olduğumuz atölyelerde çok başarılı işler ortaya koymamızdan kaynaklanır. Sizler için en kaliteli, özel tasarımlı ilginç baskılı minder modelleri üreterek toptan satışlar gerçekleştirmekteyiz. Aklınıza gelebilecek her baskı modelini istediğiniz abatlardaki minderlere baskını gerçekleştirmekteyiz. Baskı sırasında kullandığımız kumaş boyaları, test edilmiş onaylanmış ve insan sağlına zararsız, kaliteli baskı boyalarıdır. Kumaşların özellikleri arasında leke tutması ve su geçirmemesi ise sizlere sunulan avantajların başındadır. Aşağıda ki ilginç baskılı minder modelini firmamızdan toptan ya da perakende temin edebilmeniz mümkündür.


En İlginç Minder Modelleri

En İlginç Baskılı Minderler

Cıvıl cıvıl çiçeklerin olduğu ve istenilen sloganın yazıldığı bu ilginç tasarımlı minder modelini çok uygun fiyat seçenekleriyle online olarak sipariş verebilmeniz mümkündür.


İlginç Baskılı Minder Modelleri

Baskılı Minder Modelleri

Baskılı Minderler

Yukarıda ki ilginç baskılı model ise ev tasarımında farklılık arayanların genellikle tercih ettiği baskılardandır. Farklı olarak tasarlanmış bu minder modelini istediğiniz renklerde ve ebatlarda üretilmesi için talepte bulunabilirsiniz.


En İlginç Logolu Minder Modelleri

Promosyon Minderler

Baskılı Minder Modelleri

Nostaljik araba baskılı bu minderler ise nostalji teması olan kafelerde tercih edilir. Müşterilerin hem konforu hem de göz zevkini düşünen tüm işletmecilerin tercihi bu yöndedir. İlginç baskılı minder modellerimizden beğendiğiniz promosyon minder modeli için 0 850 346 54 74 telefon numarasını arayabilirsiniz. Modellerimiz arasından hayallerinizde ki baskılı minder modelini göremediyseniz hemen info@dekoro.com.tr mail atarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Baskılı Promosyon Minder Nereden Alınır?


Bugüne Kadar Yapılmış En İlginç 10 Promosyon Minder Modeli


En Ucuz Promosyon Minder Fiyatları ve Modellerine Nasıl Ulaşabilirim?


En İlginç Baskılı Minder Modelleri


Baskılı Promosyon Armut Koltuk veya Minderler Nereden Alınır?


Firmalara Özel Promosyon Minder Yapan Firmalar Hangileridir?


Alakalı Aramalar: baskılı minderler, baskılı minder modelleri, en uygun baskılı minder fiyatları